Spółdzielnia Elektrotechniczna "POKÓJ" w chwili obecnej jest jednym z czołowych producentów branży elektrotechnicznej w zakresie aparatury niskiego napięcia.

Misją firmy jest rozpowszechnianie liczącej się marki firmy zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Naszym celem jest pozyskiwanie nowych odbiorców, którzy stawiają na jakość, rzetelność i profesjonalizm. Sprawą priorytetową jest dla nas kontakt z klientami, dlatego aktywnie uczestniczymy w imprezach targowych, sympozjach, wystawach i szkoleniach. Ma to odzwierciedlenie w zdobytych licznych nagrodach i wyróżnieniach.

Posiadamy szerokie kontakty handlowe z firmami zagranicznymi między innymi w Ukrainie, Litwie, Łotwie, Bułgarii, Szwecji, Niemczech i we Włoszech. Położenie naszego miasta jak również lokalizacja firmy umożliwia szybką i sprawną dystrybucję towarów. Naszym atutem jest również nowoczesny park maszynowy. Aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001, który obliguje nas do ciągłego podnoszenia jakości produktów i kontaktów z klientami. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż "POKÓJ" S.E. posiada status zakładu pracy chronionej, co zobowiązuje nas do zatrudniania osób niepełnosprawnych, które poprzez pracę aktywizują się zawodowo, co ma nieoceniony wpływ na rehabilitację.

Firma "POKÓJ" S.E. to przede wszystkim - pracownicy, kompetentni menedżerowie, kreatywni konstruktorzy, zaangażowane w osiąganie jak najlepszych wyników służby handlowe.

Wszyscy jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, służymy radą i doświadczeniem...

Lodołamacze 2021 - POKÓJ S.E.

I miejsce w konkursie LODOŁAMACZE 2021

Przyznano nam I miejsce w kategorii ZATRUDNIENIE CHRONIONE za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia.

Lodołamacze 2021 - POKÓJ S.E.

Więcej można obejrzeć TUTAJ i jeszcze TUTAJ