LPI – listwy izolowane

Oferta firmy „POKÓJ” S.E. została poszerzona o przyłączeniowe listwy izolowane LPI. Służą one do realizowania połączeń zarówno torów prądowych neutralnych jak i ochronnych. Listwy te występują w dwóch odmianach LPI-6 umożliwiającą podłączenie sześciu przewodów oraz LPI-14 umożliwiającą podłączenie czternastu przewodów.

Listwy izolowane LPI

Listwy izolowane LPI

Każda listwa składa się z korpusu izolacyjnego wytrzymującego napięcie do 450V i prąd ciągły do 76A dla LPI-6 a dla LPI-14 odpowiednio 450V i 101A oraz listwy przyłączeniowej wykonanej z najwyższej jakości mosiądzu. Podstawa korpusu występuje w kolorze szarym i żółtym, natomiast pokrywa korpusu występuje w kolorze niebieskim, zielonym i czarnym. W podstawie znajdują się elementy umożliwiające montaż na szynie TS35, natomiast w pokrywie można znaleźć gniazda na oznaczniki typu DK/Z oraz cyfrowe oznaczenie poszczególnych zacisków. Po obu bokach korpusu znajdują się uchwyty, dzięki którym wraz z wspornikami WsL i WsP pojedyncze listwy mogą zostać połączone w zestaw jedno, dwu, trzy lub czterotorowy, który nazywa się „Blok LPI”. We wspornikach „Bloku LPI” znajdują się elementy umożliwiające montaż do podłoża oraz do szyny TS 35. Po obu stronach bloku przewidziano gniazda na oznaczniki dzięki którym można dowolnie opisać „Blok LPI” lub jego poszczególne tory. Pojedynczy blok może składać się z szyn LPI sześcio lub czternasto zaciskowych oraz występuje w specjalnej odmianie żółto-zielonej do stosowania tylko w torach ochronnych.

Listwy LPI oraz „Bloki LPI” poszerzają dotychczasową ofertę firmy „POKÓJ S. E.” z gwarancją bezpieczeństwa użytkowania w ramach nadzorowanego przez system jakości procesu projektowania i produkcji.

Posted in Produkty.