Praca

„POKÓJ” S. E. w Łodzi poszukuje kandydatów na stanowiska:

  • Monter urządzeń automatyki

Wymagania:

– Wykształcenie zasadnicze zawodowe / techniczne
– Do przyuczenia
– Podstawowa wiedza techniczna
– Umiejętności manualne
– Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

  • Operator wtryskarki

Wymagania:

– Wykształcenie zasadnicze zawodowe
– Łatwość uczenia się

Zakres obowiązków:

– obsługa maszyn produkcyjnych oraz kontrola jakościowa produktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) zawierających zgodę na przetwarzanie zawartych w niej danych osobowych zgodną z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000) na  adres e-mail: kadry@pokoj.com.pl  lub złożenie osobiście pod adresem: Łódź, ul. Warecka 1 –  pokój 106

Prosimy o dopisanie w ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę, prowadzonego przez „POKÓJ” Spółdzielnię Elektrotechniczną z siedzibą w Łodzi.”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych osobowych jest „POKÓJ” S. E. z siedzibą w Łodzi, ul. Warecka 1.
Dane wykorzystywane są w celach przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne w procesie rekrutacyjnym.
Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do dostępu, modyfikacji, sprostowania, ograniczenia i usunięcia danych osobowych. W każdym momencie można zgodę wycofać.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 4 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Więcej o zasadach na stronie Polityka prywatności