Praca

„POKÓJ” S. E. w Łodzi poszukuje kandydatów na stanowiska:

  • Ustawiacz – operator pras automatycznych

Wymagania:

–  wykształcenie zasadnicze zawodowe

–  doświadczenie – 1 rok  na stanowisku operatora pras lub podobnym

–  znajomość rysunku technicznego, budowy wykrojników

  • Przedstawiciel regionalny

Wymagania:

– wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

– znajomość obsługi komputera,

– znajomość zagadnień z zakresu marketingu bezpośredniego, e-handlu produktami elektrotechnicznymi

– prawo jazdy kat.B

  • Operator elektrodrążarki

Wymagania:

– wykształcenie zawodowe

– 5 lat praktyki na stanowisku elektrodrążacza

– umiejętność programowania i obsługi elektrodrążarki

– znajomość budowy form i przyrządów tłocznych

  • Ślusarz narzędziowy

Wymagania:

– Wykształcenie zawodowe o profilu ślusarza narzędziowego

– 5 lat praktyki na stanowisku ślusarza narzędziowego

– Praktyczna znajomość budowy, wykonywania i naprawy form wtryskowych, wykrojników i tłoczników

  • Operator wtryskarek

Wymagania:

– Wykształcenie zasadnicze zawodowe

– Łatwość uczenia się

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych oraz kontrola jakościowa
    produktu (system dwuzmianowy)

Aplikacje  prosimy składać na   adres: POKÓJ S.E. Łódź 91-202,  ul. Warecka 1

lub  e-mailem: kadry@pokoj.com.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.