Wynajem powierzchni

Lokal 60 m2

Lokal 60m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Teofilów ul. Aleksandrowska. Lokal położony na terenie ogrodzonym, monitorowanym, ochrona 24 h/dobę. Budynek parterowy z niezależnym wejściem. W budynku kilka pomieszczeń. W jednym z pomieszczeń dostęp do wody i kanalizacji. Media miejskie - woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie. Lokal idealny na biuro, magazyn, usługi.

60m2 - POKÓJ S.E.

Piętro w biurowcu - 498 m2

Do wynajęcia całe piętro budynku 498 m2 w doskonałej lokalizacji - Teofilów ul. Aleksandrowska. Obiekt położony na terenie ogrodzonym, chronionym 24 h/ dobę. W budynku winda. Biura położone na piątej kondygnacji biurowca. Pomieszczenie przestronne, w pełni rozkładowe, wysokie, dobrze doświetlone. Standard wykończenia - dobry. Na piętrze duże łazienki -sanitariaty. Media miejskie - woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie.

Część budynku 200 m2

Do wynajęcia część budynku, około 200 m2, w doskonałej lokalizacji - Teofilów ul. Aleksandrowska. Budynek położony na terenie ogrodzonym, monitorowanym z ochroną 24 h/dobę. Wjazd na teren dla samochodów ciężarowych- szerokie bramy wjazdowe, teren utwardzony, parking. Budynek jednokondygnacyjny o powierzchni ok 400 m2 – biuro, mały warsztat. Na piętrze kilka pomieszczeń do dowolnej adaptacji, szatnia dla pracowników, sanitariaty. Media miejskie - prąd, siła, kanalizacja, ogrzewanie.

Lokal - 210 m2

Lokal 210m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Teofilów ul. Aleksandrowska. Lokal położony na terenie ogrodzonym, monitorowanym, ochrona 24 h/dobę. Budynek parterowy z niezależnym wejściem. W budynku kilka pomieszczeń. W jednym z pomieszczeń dostęp do wody i kanalizacji. Media miejskie - woda, prąd, kanalizacja, ogrzewanie. Lokal idealny na biuro, magazyn, usługi.

210m2 - POKÓJ S.E.

Zapraszamy do współpracy

Osoba do kontaktu:

Radosław Rychter
GSM: 694 410 355
T: 42 25 47 876
@: r.rychter@pokoj.com.pl